Haberler


Resmi Büyüt

KAYSERİ'DEKİ PATLAMAYI ŞİDDETLE KINIYORUZ.!
17.12.2016

17 Aralık 2016 Cumartesi Kayseri’de General Vecihi Akın Kışlası'ndan sabah saat 08.45 sıralarında Talas Bulvarında Zincidere Komando Tugayı'ndan iki Özel halk otobüsüyle çarşı izni için yola çıkan erlerin otobüsünü durdurarak araçtaki bombalı düzeneği patlatılan hain terör saldırısında 14 askerimiz şehit olduğu patlama da 12'si yoğun bakımda. 4'ü ağır 56 yaralımızın olduğu bildirildi

KAYSERİ 1. KOMANDO TUGAYI NEDEN HEDEF SEÇİLDİ?

PKK'lıların korkulu rüyası olan hain saldırıda hedef alınan ve terörle mücadelenin kritik birliği “MAVİ BERELİ KOMANDO”ların tugayı son 5 ay içerinden Hakkâri bölgesinde aralarında üst düzey sorumlularında bulunduğu 710 PKK'lı teröristti etkisiz hale getirmiş, arazide tespit ettiği PKK Örgütüne ait 50 sığınak'ı imha ederek çok sayıda silah, mühimmat ve yaşamsal malzemeleri ele geçirerek örgüte ağır darbe vurmuşlardı. Güneydoğu'da terörle mücadele operasyonları için ABD'de eğitim gören subaylar tarafından eğitilen 7000 komando, 222 günlük sınır ötesi operasyonu sonucunda tek bir şehit bile vermeden geri dönmüştür.

Bu üzücü bilanço hepimizi derinden yaralamıştır. Ülkemizin huzur ve istikrarını bozarak kargaşa ortamı yaratmayı amaçlayan bu haince saldırılar yine milletimizin birlik ve beraberliği sayesinde bertaraf edilecektir.

Yaşanan bu terör saldırıları Türkiye’yi yeniden karanlık bir sürece doğru götürmeyi amaçlamaktadır. Bu hain saldırılar hiçbir zaman hedefine ulaşamayacak ve milli berberliğimizi bozamayacaktır.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak; Ülkemizin güvenliği, toplumun huzuru için vazifeleri başında ve vatani görevlerini ifa ettikleri sırada şehit düşen güvenlik görevlilerimize ve bu müessif olayda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar ve Milletimize başsağlığı diliyoruz.

#TeröreLanetOlsun #Kayseri #şehitlerölmez #MilletimizinBaşıSağolsun #TürkiyeDizÇökmeyecek #Boldav

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://www.google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı19…87
boldava@gmail.com

Diğer Haberler