Haberler


Resmi Büyüt

İSTANBUL'DAKİ PATLAMAYI ŞİDDETLE KINIYORUZ.!
11.12.2016

10 Aralık 2016 Cumartesi günü akşam saatlerinde  İstanbul Beşiktaş'ta Vodafone Arena Stadı'nın hemen yanındaki Beleştepe olarak bilinen yer ile Maçka Parkı'nda dün akşam meydana gelen çevik kuvvet polislerine bombalı araçla düzenlenen iki ayrı patlamada şehit sayısının 38, hastanelerde 14'ü ağır 155 yaralının olduğunu bildirildi

Bu üzücü bilanço hepimizi derinden yaralamıştır. Ülkemizin huzur ve istikrarını bozarak kargaşa ortamı yaratmayı amaçlayan bu haince saldırılar yine milletimizin birlik ve beraberliği sayesinde bertaraf edilecektir.

Yaşanan bu terör saldırıları Türkiye’yi yeniden karanlık bir sürece doğru götürmeyi amaçlamaktadır. Bu hain saldırılar hiçbir zaman hedefine ulaşamayacak ve milli berberliğimizi bozamayacaktır.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak; Ülkemizin güvenliği, toplumun huzuru için vazifeleri başında ve vatani görevlerini ifa ettikleri sırada şehit düşen güvenlik görevlilerimize ve bu müessif olayda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar ve Milletimize başsağlığı diliyoruz.

#PolisiminYanindayim #MilletimizinBaşıSağolsun #TürkiyeDizÇökmeyecek #terörülanetliyoruz #şehitlerölmez #Boldav

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://www.google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı19…87
boldava@gmail.com

Diğer Haberler