Haberler


Resmi Büyüt

ÇAY’LI ŞEHİDİMİZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI.!
08.12.2016

Suriye’nin kuzeyindeki terör hedeflerine düzenlenen Fırat Kalkanı Harekatı’nda Türk Silahlı Kuvvetlerine (TSK) yönelik saldırıda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Ahmet Şahin(26)’in cenazesi 08.12.2016 Perşebe günü memleketi Afyonkarahisar’ın İlçesi Çay’da düzenlenen cenaze töreninin ardından son yolculuğunu uğurlandı.

Şehit Şahin’in Afyonkarahisar Hava Meydan Komutanlığından alınan naaşı, Çay ilçesindeki baba evine getirildi. Şehidin babası Erdoğan, annesi Emine, eşi Şeyma ile kardeşleri Raziye ve Mahmut Şahin tabuta sarılarak gözyaşı döktü.Ardından Şahin’in cenazesi, Dörtyol Meydanı’na götürüldü. Anne Emine Şahin “Çiçeğim, kuzum bizi bırakıp gitme. Bana kim ‘anne’ diyecek.” sözleriyle ağıt yaktı.Burada şehidin astsubay kardeşi Mahmut Şahin, Türk bayrağına sarılı tabutun başında, “Daha yeni evlenmiştin.” diyerek gözyaşı döktü.
İl Müftüsü Şükrü Kabukçu’nun kıldırdığı namazın ardından şehidin naaşı ilçe mezarlığında defnedildi.Törene, şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Şahin Kılıçaslan, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak ile milletvekilleri ve Beşbin vatandaş katıldı.

Hakkını bizlere Helal Et Şehit Kardeşimiz..
Bizim haklarımız zaten helal sana...
Allah cc KAHHAR ismiyle düşmanlarımızı kahreylesin...

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) Yönetimi olarak; Kahraman Şehidimiz Piyade Uzman Çavuş Ahmet Şahin(26)’in Allah’tan rahmet, ailesine ve Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabırlar dileriz.

#terörülanetliyoruz #şehitlerölmez #afyonkarahisarşehit

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987
boldava@gmail.com

Diğer Haberler