Haberler


Resmi Büyüt

TÜM ÖĞRETMENLERİMİZİN GÜNÜNÜ KUTLARIZ.!
24.11.2016

Öğretmenlik, emek, sabır, sevgi ve fedakârlık gerektiren sınırları okul ve sınıf duvarlarıyla çizilemeyecek, zil ile başlayıp bitmeyecek kadar ağır bir sorumluluk gerektiren kutsal bir görevdir. Bu mesleğin tarih boyunca da böyle görüldüğünü, "bilgelik mesleği" olarak kabul edildiğini, değerinin ve öneminin her dönemde vurgulandığını biliyoruz. .

Köyünden kentine, kasabasından, mezrasına kadar bu güzel ülkenin her karışında azimle görev yapan öğretmenlerimiz, elbette daha iyi şart ve imkanlara sahip olmayı hak eden insanlardır. Ürünü insan olan ve insanlık tarihinin en önemli mesleği olduğunu düşündüğümüz öğretmenlik aslında ülkemizin geleceğidir. Eğitim sorunlarını çözememiş ve eğitime gereken önemi vermeyen ulusların bağımsızlığından söz etmek mümkün değildir. Ulusal kalkınmanın temeli eğitim ve öğretimden geçmektedir.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı(BOLDAV) olarak; En zor şartlarda, Anadolu'nun en ücra köşesindeki insanımıza ulaşarak, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyip ülkemizi dünyada saygın bir konuma ulaştırma gayreti içerisinde olan Tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyor, bir kez daha sonsuz hürmet ve şükranlarımızı sunuyoruz.

#öğretmenlergünü #kutluolsun

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987
boldava@gmail.com

Diğer Haberler