Haberler


Resmi Büyüt

ŞEMDİNLİ'DEKİ BOMBALI SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUZ.!
10.10.2016

09 Ekim 2016 Pazar sabah saatlerinde Hakkari'nin Şemdinli Yüksekova arasında bulunan Durak Jandarma Karakolu yakınlarında yol kontrolü yapan jandarma güvenlik güçlerine PKK'lı teröristlerin bombalı araçla gerçekleştirdiği saldırıda 10 asker şehit oldu, 5 sivil öldü, 30 kişinin de yaralandığı hain saldırıyı Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak ŞİDDETLE KINIYORUZ..

Ülkemizin huzuruna, birliğine ve kardeşliğine yönelik Alçakça gerçekleştirilen bu hain eylemlerin asıl amacı, 'bayrak, vatan, millet' diyen türk milletini birbirine düşürerek ve kaos yaratarak karanlık mihrakların emellerini hayata geçirmeyi amaçlamaktadır. Bilin ki asla muvaffak olamayacaksınız. hem devletimizin hem de vatandaşlarımızın şiddet ve terör sarmalına karşı gösterdiği güçlü irade, vatanımızın en büyük güvencesidir.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak; Bu insanlık dışı saldırıyı şiddetle kınıyor, saldırıda şehit olan asker ve sivil tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, kederli ailelerine, yakınlarına ve tüm Türkiye'ye başsağlığı diliyoruz. Ülkemizin barış ve huzurunu hedef alan tüm bu hain saldırıların ve milletçe tanık olduğumuz acı olayların sonuncusu olmasını diliyoruz.

Ya Rabbil Âlemin;
Sen Ülkemizi, Milletimizi, Devletimizi
Her Türlü İç ve Dış Tehditlerden Muhafaza Eyle, AMİN

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987
boldava@gmail.com

Diğer Haberler