Haberler


Resmi Büyüt

BOLVADİN'İN KURTULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLARIZ.!
24.09.2016

İlçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 95. yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Türk Milleti bağımsızlık arzusundan hiçbir zaman vazgeçmeyerek milli mücadelemizin en güzel örneklerini göstermiştir.

Vatan toprağımız olan Bolvadin’in düşman işgalinden kurtarılarak hürriyet ve bağımsızlık onuruna kavuşmasında eşi benzeri görülmemiş bir mücadele örneği gösteren kahraman atalarımız bizlere bu aziz Türk yurdunu miras bırakmıştır. Tarihi şan ve şeref dolu olan Türk Milleti bu kutsal mirasa her zaman sahip çıkacaktır.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak; İlçemiz Bolvadin'in düşman işgalinden kurtuluşunun 95.yıldönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu uğurda canlarını feda eden kahraman gazi ve şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz..

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV) www.boldav.org.tr https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi https://twitter.com/boldavankara https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987 boldava@gmail.com

Diğer Haberler