Haberler


Resmi Büyüt

CİZRE'DEKİ BOMBALI SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUZ.!
27.08.2016

26 Ağustos 2016 Cuma sabah saatlerinde Şırnak'ın Cizre ilçesinde polis kontrol noktasına bomba yüklü kamyonla bölücü terör örgütü PKK tarafından gerçekleştirilen ve 11 polis’in şehit olduğu, 3'ü sivil 4'ü ağır Aralarında Cizre Kaymakamı Ahmet Adanur ile altı aylık bir bebeğin bulunduğu 4ü ağır 86 kişinin de yaralandığı hain saldırıyı Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak ŞİDDETLE KINIYORUZ.

Ülkemizin huzuruna, birliğine ve kardeşliğine yönelik Alçakça gerçekleştirilen bu hain eylemlerin asıl amacı, 'bayrak, vatan, millet' diyen türk milletini birbirine düşürerek ve kaos yaratarak karanlık mihrakların emellerini hayata geçirmeyi amaçlamaktadır. Bilin ki asla muvaffak olamayacaksınız. hem devletimizin hem de vatandaşlarımızın şiddet ve terör sarmalına karşı gösterdiği güçlü irade, vatanımızın en büyük güvencesidir.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak; Vatanı ve milleti için can veren ve Cizre'deki polis noktasına düzenlenen saldırıda şehit olan güvenlik güçlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralılara ise acil şifalar dileriz.

Milletimizin başı sağ olsun.
Ya Rabbil Âlemin;
Sen Ülkemizi, Milletimizi, Devletimizi
Her Türlü İç ve Dış Tehditlerden Muhafaza Eyle, AMİN

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987
boldava@gmail.com

Diğer Haberler