Haberler


Resmi Büyüt

VATANINA SAHİP ÇIKAN AZİZ MİLLETİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.!
17.08.2016

Boldav Yönetimi Olarak; 15 Temmuz'dan bu yana 27 gün boyunca Tüm Türkiye’de meydanları boş bırakmayan hemşerilerimiz, milletimizin gençliğine ve 7’den 70’e her kesime Vatanına, Cumhurbaşkanına, Devletine, Milli iradesine, Demokrasisine sahip çıkan aziz milletimize teşekkür ediyoruz.

15 Temmuz akşamı millet iradesini yok etmek amacıyla başlayan ve şehit kanları ile sulanan bu aziz vatan topraklarında Hain Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ/PDY) tarafından gerçekleştirilmek istenen işgal girişimi başta Sayın Cumhurbaşkanımız-Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, yaptığı "Darbeye karşı meydanları doldurun" çağrısına uyarak, TBMM Başkanımız İsmail Kahraman, Başbakanımız Binali Yıldırım, diğer siyasi parti liderleri, şanlı ordumuzun vatanperver mensupları, kahraman polislerimiz ve cansiperane şekilde demokrasimize sahip çıkan, adeta tarih yazan aziz milletimiz tarafından engellenmiştir.

İlk günden itibaren aslında bir istiklal-istikbal mücadelesi olduğunu gören kadınıyla erkeğiyle, yaşlısıyla genciyle her siyasi görüşten insanımız ne pahasına olursa olsun meydanlara koşmuş 27 gün boyunca kahraman milletimizle hep birlikte vatan nöbetini gerçekleştirdik.ve bu kutsal görev ile tarihimizin altın sayfalarına bir yenisini daha ekledik. 15 Temmuz ruhunun adeta Çanakkale ruhu gibi yaşatılabilmesini ve gelecek kuşaklara anlatılarak nesilden nesile aktarılmasını sağladığımız kanaatindeyiz

Devletimize yapılacak her türlü tehditte bizler her zaman bir arada olacağız. Darbe girişimini tüm halkımız bertaraf ederek memleketimize zarar gelmesini engelledi. Artık daha duyarlı olup birlikteliğimizi pekiştirmeliyiz.Darbe girişiminin Türk Milletinin gücüyle engellenmiştir.Bu girişimde bulunan hain Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ/PDY) ve Türkiye üzerinde Oyun oynamak isteyen dış güçlere Türk halkının cevabını net bir şekilde verdiğini hep beraber gördük.

Gün BİR olma günüdür,
İRİ olma günüdür,
DİRİ olma günüdür,
Hep beraber TÜRKİYE olma günüdür.!

Başta ilçemiz Bolvadin, Afyonkarahisar, Ankara ve Tüm Türkiye’deki tüm kardeşlerimizin bu süreçte büyük bir özveri göstererek bu onurlu duruşları, kararlılıkları ve cesaretleri sebebiyle şükranlarımı sunuyoruz.Vatanımıza, bayrağımıza bağlılığımız ve demokrasiye olan inancımızla inşallah bu zorlu süreçten güçlenerek çıkacağız.

Bu mücadelede ülkemizin birlik ve beraberliğinin devamı için hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize başsağlığı; yaralı kardeşlerimize de acil şifalar diliyoruz.

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987
boldava@gmail.com

Diğer Haberler