Haberler


Resmi Büyüt

SANDIKLI HEMŞERİMİZ ÇUKURCA'DA ŞEHİT EDİLDİ.!
01.08.2016

29 Temmuz 2016 Cuma günü Hakkari’nin Çukurca ilçesi Taşbaşı Köyü bölgesinde yol kontrolü yapan güvenlik güçlerine PKK bölücü terör örgütü mensupları tarafından uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi. Askerlerin de karşılık vermesi üzerine çıkan çatışmada 8 asker şehit oldu, 25 asker de yaralandı.Ş ehit olan 8 askerden Sandıklı merkez nüfusuna kayıtlı Jandarma Kıdemli Üstçavuş İbrahim BETİN şehit edilmiştir.

Şehit olan hemşerimiz Jandarma Kıdemli Üstçavuş BETİN’in Konya’da yaşayan ailesine acı haber ulaştı. İki yıldır Hakkari’de görev yaptığı öğrenilen şehit Betin’in bekar olduğu ve 3 kardeş olduğu, kardeşlerinden Kamil Betin’in Eskişehir’de Astsubay olarak görev yaptığı öğrenildi. Şehidimizin cenazesi 30.07.2016 Cumartesi günü ikindi namazından sonra ailesinin yaşadığı Konya’da toprağa verildi.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak; Çukurca, Ordu ve her yerde yaşanan terör saldırılarını nefretle kınıyoruz. Yaralanan askerlerimizin sağlığına bir an önce kavuşmalarını temenni eder, Kahraman Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine ve Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabırlar dileriz.

Allah cc hain düşmanlarımızı Kahhar ismiyle Kahreylesin..

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987
boldava@gmail.com

Diğer Haberler