Haberler


Resmi Büyüt

ÖĞRENCİLER ve ÖĞRETMENLER İYİ TATİLLER.!
22.06.2016

2015-2016 eğitim-öğretim sezonu okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim ve lise okullarındaki 17 milyonu aşkın öğrenci için beklenen gün geldi. Çocuklar okullarına giderek karne heyecanı yaşayarak ve 3 ay sürecek yılsonu tatiline “merhaba” dediler

Kuşkusuz bugün, çocuklar için olduğu kadar yıl boyunca onlarla hemen her konuda ilgilenen anne ve babalar için de önem taşıyor. Tatiller aile içi ilişkileri yakınlaştırma yönünden de önemlidir. Tatili anne babanın çocukla beraber geçirmesi aynı zamanda aile içi ilişkilerde olumlu ve onarıcı bir etki yaratmaktadır. Ebeveynler ve çocukların birlikte geçirdikleri ortak zamanlar çocuklarda "Önemliyim" duygusunu arttırır. Bu daha çok iletişim kurarak, özellikle de çocuk için önemli konularda konuşulmasına fırsat verir. Bu nedenle ailenin bütün fertlerinin özellikle de tatil dönemlerinde ortak zaman geçirmesi çok önemlidir.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak; yarıyıl tatilinin bütün öğrencilere, öğretmenlere, eğitim çalışanlarına, velilere hayırlı, uğurlu olmasını diliyoruz.

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987
boldava@gmail.com

Diğer Haberler