Haberler


Resmi Büyüt

17 NİSAN KİTAP HEDİYE GÜNÜNE DAVET.!
16.04.2016

"Haydi sen de kitap hediye et”

Türkiye’de insanların birbirlerine kitap hediye etme alışkanlığını kazanmasını sağlamak,kitap verenin ve alanın göz göze geldiğinde hediye vermek ve almak mutluluğunu onlara yaşatmak amacıyla,dünyada bir ilk olan, “Kitap Hediye Günü” organizasyonunu her yıl Nisan ayının üçüncü Pazar günü, “Kitap Hediye Günü” ilan edilmiştir.Bu gün,ülkemizde bu yıl 17 Nisan 2016 Pazar günü kutlacaktır.

“Kitap Hediye Gününde” insanların birbirlerine kitap hediye etmesini istiyoruz.“Kitap Hediye Gününde” bir kişiye kitap hediye etme sorumluluğunuzun bilinci ile ister tanıdığınız ister tanımadığınız birisine kitap hediye etme alışkanlığın yayılmasını ve yıllar sonra milyonlarca insanın hediyeleşmesini arzulamaktayız.

Herkese Kitap Vakfı tarafından başlatılan ” 17 Nisan Kitap Hediye Etme Günü” Kampanyası'nı destekliyoruz ve bu kitapta ”Benden Sana “ kime, hangi kitabı hediye ettiğinizi kameraya alıp sosyal medyada paylaşalım” Haydi sen de kitap hediye et” kampanyasına destek olmanızı bekliyoruz.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı(BOLDAV) olarak ; “?#‎bendensana?” diyerek bir kitap hediye etmenizi ve bu hediyeleşme gününü desteklediğimizi bildirmek isteriz.

http://www.herkesekitapvakfi.org/

?#‎17Nisan? #bendensana ?#‎kitaphediyegünü?

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://www.google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı19
boldava@gmail.com

Diğer Haberler