Haberler


Resmi Büyüt

HEMŞERMZ PROF.DR.İBRAHİM TAŞ REKTÖR ADYLIĞINI AÇKLADI
11.11.2015

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Görevlisi Hemşerimiz  Prof.Dr. İbrahim TAŞ, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğü’ne aday olduğunu açıkladı.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV);olarak Değerli Hemşerimiz Prof.Dr. İbrahim TAŞ hocamızı tebrik eder ve kendisini gönülden destek verdiğini bilmelerini isteriz. 

Dualarımız seninle..

ÖZGEÇMİŞ
Öğretim üyesi. 1978’de Bolvadin’de doğdu. İlk, orta ve liseyi Bolvadin’de bitirdi. 1998’de Konya Selçuk Üniversitesi Eğitimi Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu. Bolvadin Anadolu Lisesinde öğretmenlik yaptı.  Marmara Üniversitesi Türkiyat Araştırmaları Enstitüsü’nde Türk Dili ve Edebiyatı Ana Bilim Dalında Yüksek Lisansını tamamladı. Ardından doktorasını verdi.

Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünde Türk Dili ve Edebiyatı okutmanı olarak görev yaptı. 2010 yılında Doçent, 2015 yılında Profesör unvanı aldı.2009’da Bilecik Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Başkanı oldu.

KAYNAK : http://www.milliyet.com.tr/bilecik-seyh-edebali-universitesi-rektorlugu-bilecik-yerelhaber-1046850/


BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr 
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi 
https://twitter.com/boldavankara 
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987
boldava@gmail.com

Diğer Haberler