Haberler


Resmi Büyüt

BOLDAV?DAN YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI
30.09.2015

2015-2016 eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte öğrencilere ve tüm eğitim camiasına başarılar diliyoruz, iyi bir eğitimle geleceğe daha sağlam yatırımlar yapılacağının altını çizerken, bir toplumun gelişmesi ve kalkınmasının en önemli unsuru, iyi eğitilmiş bireylerdir.

"Dünyaya sevgi ile bakan, gönül bahçesi sevgi kokan, sağduyusu ile ön yargıları yıkan gönül mimarlarımızın gözleriyle dünyaya bakan nesiller, aydınlık yarınların güvencesidir. Küreselleşen dünyamızda büyük bir hızla değişen ve gelişen milletler, teknolojik gelişmelere ayak uydurmak, dünya pazarlarında söz sahibi olabilmek için çağdaş, üreten, bireysel farkları dikkate alan çağdaş bir eğitim sistemine sahip olmalıdır.
Bu süreçte, hepimiz üzerimize düşeni yapmalı, çocuklarımıza ve gençlerimize demokratik, modern, bilimsel ve teknolojik eğitim ortamları hazırlayarak, topluma yararlı, maddi ve manevi değerlerini bilen bireyler olarak yetişmelerine yardımcı olmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle, Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak; geleceğimizin teminatı tüm öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve velilerimizin yeni Eğitim-Öğretim Yılı’nı içtenlikle kutluyor, sağlıklı ve başarılı bir eğitim-öğretim yılı dileklerimle sevgilerimi sunuyoruz

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987
boldava@gmail.com

Diğer Haberler