Haberler


Resmi Büyüt

ÇUKURCA VE IĞDIR TERÖR SALDILARINI KINIYORUZ.!
08.09.2015

Hakkâri’nin Çukurca ilçesi Dağlıca kesiminde 06 Eylül 2015 Pazar günü teröristlerce gerçekleşen hain saldırı sonucunda 16 Askerimiz şehit olmuş 6 askerimizin ağır yaralanmasının ve devam eden terör olayları ve birbiri ardına gelen şehit haberleri milletimizin yüreklerini dağlamaya devam ederken, bir acı haberde 08 Eylül 2015 tarihinde Iğdır’dan geldi.

Iğdır’ın Dilucu Sınır Kapısında meydana gelen terör saldırısında 14 polisimizin şehit olması ve 1 polisimizin ağır yaralanmasının derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Acımız çok büyük. Nereden acı bir haber gelse, nereden gencecik insanların tabutları gelse, nerede oğlunun, eşinin, arkadaşının tabutuna sarılıp çaresizlik içinde gözyaşı döken insanlarımızı görsek, yüreklerimiz bir kez daha acı ile burkuluyor.

Bu ateş derhal söndürülmeli, kan ve gözyaşı dinmelidir. Akan bu kan ve gözyaşı, yitirdiğimiz canlar, toprağa verdiğimiz evlatlarımız son bulmalı. Bu hain saldırılar hiçbir zaman hedefine ulaşamayacak ve milli berberliğimizi bozamayacaktır. Yaşanan bu terör saldırıları ülkemizdeki ekonomik kalkınmayı ve sosyal refahı hedef almakta ve Türkiye'yi yeniden karanlık bir sürece doğru götürmeyi amaçlamaktadır. Ülkemizin huzur ve istikrarını bozarak kargaşa ortamı yaratmayı amaçlayan Türk Milletine ve Devletine karşı hainlik yapan bölücü terör örgütlerini, işbirlikçilerini, uzantılarını ve destekçilerini şiddet ve nefretle kınıyoruz bu haince saldırılar yine milletimizin birlik ve beraberliği sayesinde bertaraf edilecektir.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak; Çukurca, Iğdır  ve her yerde yaşanan terör saldırılarını nefretle kınıyoruz. Ülkemizin güvenliği, toplumun huzuru için vazifeleri başında ve vatani görevlerini ifa ettikleri sırada Şehit asker ve polislerimize  Allah'tan rahmet, acı haberi almış ailelerine ve Milletimize sabırlar diliyoruz. Yaralanan askerlerimizin sağlığına bir an önce kavuşmalarını temenni ederiz


BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987
boldava@gmail.com

Diğer Haberler