Haberler


Resmi Büyüt

ÜNİVERSİTEYİ KAZANAN ÖĞRENCİLER BİLGİLENDİRİLDİ
05.08.2015

Ortaöğretim Kurumlarımızdan mezun olan ve Bolvadinli olup üniversite sınavını başarıyla geçip yurdumuzun dört bir köşesindeki çeşitli üniversitelere yerleşen öğrencilerimize yönelik Afyon Kocatepe Üniversitesi Bolvadin Kırkgöz Kampüsü Kütüphanesi’nde Bolvadin Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Cantürk KAYAHAN tarafından organize edilen ve Bolvadin Dayanışma Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Yahya PEKTAŞ, Bolvadin Girişim Grubunu Temsilen Birgivi DERTLİ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Özcan KARPUZ, Ortaöğretim kurumlarımızın idarecileri, ilçemizdeki çeşitli sivil toplum kuruluşları ile dernek temsilcilerinin katılımıyla bilgilendirme ve tanışma toplantısı düzenlendi.

Karşılıklı sohbet havasında geçen toplantıda konuşmacılar tarafından öncelikle barınma imkanları, burslar ve Üniversite öğrenimi sırasında karşılaşılabilecek sorunlar hakkında öğrencilerimiz bilgilendirilerek buna yönelik çözüm önerileri dile getirildi.

ÖĞRENCİLER OKULU BEĞENDİ
Katılımın yüksek olduğu toplantıya katılmak için Bolvadin Kırkgöz Kampüsüne ilk kez gelen öğrenciler okulun son halini beğendiklerini, ilçe de bulunmasına karşılık kampüs alanının büyüklüğü, kütüphanesinin estetikliği karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediklerini belirterek, çok faydalı olan bu tür organizasyonu düzenleyenlere ve katılımcılara teşekkür ettiler.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı olarak; Bu güzel organizasyonun düzenlenmesinde başta Bolvadin Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Cantürk KAYAHAN ve Yüksekokul Personeli ile değerli katılımcılara teşekkür eder, Öğrenciler arasında Tıp Fakültesinden, Hukuk Fakültesine kadar bir çok branşta başarılı olarak kazanan öğrencilerimize eğitim öğretim hayatlarında başarılar dileriz.

Kaynak : http://www.24eylulgazetesi.com/…/universiteyi-kazanan-ogren…

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987
boldava@gmail.com

Diğer Haberler