Haberler


Resmi Büyüt

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINI KUTLARIZ.
24.04.2015

Türk milletinin Bağımsızlık mücadelesinin en önemli adımlarından biri olan Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun ve Milli Egemenliğin tescilinin 95. yıl dönümüne erişmiş olmanın gururunu yaşıyoruz.

Uzun yıllar devam eden dünya savaşı ve bölgesel savaşların sonrasında öksüz ve yetim kalan çocukların, bir bahar şenliği havasında sevindirilmesi amacını taşıyan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın çocukların saf ve temiz duyguları eşliğinde dünyaya barışın ve kardeşliğin hâkim olabileceğinin göstergesidir ve dünya genelinde çocuklara armağan edilen ilk ve tek bayram olması hasebiyle farklı bir anlam ifade ediyor.

Bu düşüncelerle, Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (Boldav) olarak Daha yaşanılabilir bir dünya için TBMM'nin açılışının 95. yıldönümünü ve Türk milletinin ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Birinci Meclisimizin kahraman üyelerini ve Milli Mücadelede emeği geçen ecdadımızı saygı ve rahmetle anıyoruz.

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987
boldava@gmail.com

Diğer Haberler