Haberler


Resmi Büyüt

BOLVADİN?DE KÜFRE HAYIR"YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
02.04.2015

Alparslan ilköğretim kurumunun ilçemiz genelinde farkındalık oluşturmak gayesiyle başlattığı ailemiz her şeyimiz ve ağızlar kirlenmesin projesi kapsamında 30 Mart 2015 günü saat 14:00 da kaymakamlık önünden şehir meydanında kadar küfre hayır yürüyüşü gerçekleştirildi.

Kaymakam Osman Nuri Canatan, Belediye Başkanı Fatih Kayacan, Jandarma Komutanı Çağlar İlden, Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Turan, Daire Müdürleri, Öğrenciler ile vatandaşların katılımı ile gerçekleştirilen yürüyüş hükümet konağı önünden başlayarak çarşı meydanına kadar devam etti. Çarşı meydanında yapılan konuşmalarda küfrün hayatımızdan çıkartılması gerektiği vurgulandı. Küfürle ilgili yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere Kaymakam, Belediye Başkanı ve diğer protokol üyeleri ödüllerini verdiler. Lokum ikramı ile program sona erdi.

Bolvadin de çeşitli kuruluşların da ortak olduğu “Ağızlar Kirlenmesin- Küfre Hayır” Kampanyasını Bolvadinliler Dayanışma Vakfı(BOLDAV) olarak gönülden destekliyoruz.

Tüm ülke genelinde bu tür kötü alışkanlıkları ortadan kaldırmak amacıyla yapılan bu kampanyanın başarıya ulaşmasını diler,kampanya boyunca emek sarfeden herkese gönülden teşekkür ediyoruz.

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr  
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi  
https://twitter.com/boldavankara  
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987
boldava@gmail.com

 

 

 

 

Diğer Haberler