Haberler


Resmi Büyüt

YÖNETİM KURULU?NDA NÖBET DEĞİŞİMİ
15.09.2008

İki yıla yakın bir süredir Vakıf Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürüten Ulvi Ata ile Yönetim Kurulu Üyeleri Edip Ali Yavuz ve Carullah Kocaeli’nin, resmi işlerinin yoğunluğu nedeniyle görevlerini deruhte edemeyeceklerine dair talebini değerlendiren Vakıf Kurucular Kurulu, Edip Ali Yavuz ile Carullah Kocaeli’nin görevden af edilmelerini ,Ulvi Ata’nın da Yönetim Kurulu üyesi olarak görevine devamını kararlaştırdı.

Yönetim Kurulu Üyeliğinden ayrılan üyeler yerine Osman Nuri Oduncu ile Yahya Pektaş’ın Yönetim Kurulu’nda görev alması uygun görüldü.

Yapılan ilk Yönetim Kurulu toplantısında Osman Nuri Oduncu’nun Vakfımız Yönetim Kurulu Başkanlığı’na getirilmesine karar verildi.

Geleneksel hale gelen toplu iftar yemeğinin 20 Eylül 2008 tarihinde TPAO lokalinde yapılacak programında, Vakıf Başkanı Ulvi Ata’nın, Osman Nuri Oduncu’ya görevi devretmesi bekleniyor.

Vakıf Yönetimindeki bu nöbet değişikliğinin tüm hemşehrilerimize hayırlı-uğurlu olmasını, Bolvadinimize ve Bolvadinlilere layık önemli hizmetlere vesile olmasını diliyoruz.

Diğer Haberler