Haberler


Resmi Büyüt

HEMŞERİMİZ SELCEN MURATOĞLU KARAER AFYON MHP ADAY ADAYI
21.03.2015

Öncelikle Bu zorlu seçim maratonunda Sayın Selcen Muratoğlu KARAER Hanımefendiyi Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak tebrik eder, kazananın Bolvadin, Afyonkarahisar ve Türkiye olması için verilecek her güzel emeği yürekten kutlar, selam, saygı ve sevgilerimizi sunarak başarılar dileriz.

Sayın Mimar Selcen Muratoğlu Karaer İçin Oy Kullanma Linki
http://afyonanket.com/aday/98-selcen-muratoglu-karaer.html  SELCEN MURATOĞLU KARAER ÖZGEÇMİŞİ
1981 yılında Bolvadin’de dünyaya gelmiştir. İlk ve Orta eğitimini Bolvadin’de, Üniversite eğitimini Erciyes Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünde tamamlamıştır.
Mezuniyetinden sonra Serbest Mimar olarak Bolvadin’de Mimarlık bürosu açıp mesleki hayatına atılmıştır. İnşaat sektöründe pek çok mimari proje tasarlamış ve uygulamıştır. Pek çok meslek içi eğitim programlarına katılmış Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nca düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda Sertifika sahibidir. Konusunda uzman olduğu dallarda bilirkişilik faaliyetini sürdürmektedir. Sürekli mesleki gelişim kapsamında düzenlenen yapı denetimi eğitimi almıştır. Çeşitli vakıf ve derneklerde sosyal sorumluluk projesi kapsamında mimari tasarımlarda bulunmuştur.
Halen kurucusu ve ortağı olduğu inşaat firmasında mesleki faaliyetlerini sürdürmektedir.

İngilizce yabancı dil eğitimi almıştır. Evli ve 2 çocuk sahibidir.
Milletimizin Türk İslam Ülküsü doğrultusunda daha güzel günlere ulaşacağına inanarak,

Bu kutlu yolda kadınların ve genç neslin daha çok kendini ortaya koyması gerektiğine, milli birlik ve beraberliğimizin paha biçilemez bir değer olduğuna inanarak aziz milletimize hizmet etmeye gönüllü olmuştur.

BASIN TOPLANTISI
Alıntı Haber: http://www.afyonzafer.net

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Selcen Karaer, aday adaylığını partide düzenlenen tanıtım toplantısı ile açıkladı.

TÜRKİYE ŞER ODAKLARININ ARASINDA KALDI
Türkiye’nin şer odaklarını arasında kaldığını belirten Karaer, "Bu aziz vatanı bizlere emanet eden Çanakkale şehitlerimizin, Gazi Mustafa Kemal’in, Başbuğ Alparslan Türkeş’in, pek çokismini sayamadığımız nice ülkücü şehitlerimizin ruhları şâd olsun.

Türkiye Cumhuriyetimizi çepeçevre saran şer odakları karşısında Türk milliyetçileri dertlidir, kaygılıdır. Türk milliyetçileri çare arıyor. Türkiye resmen bir bütün fakat fiilen bölünmüş durumdadır. Bir bölgemizde asker ve polis bile sokağa çıkamıyor, vergi toplanamıyor, resmi dairelerde ve kışlalarda şanlı bayrağımız dalgalanamıyor. Devletimiz gücünü, kudretini, şefkatini, adaletini neden göstermiyor? Atalarımız şehit gelmesin diye Çanakkale savaşını yapmasalardı, İstanbul’u fethetmeselerdi, Malazgirt savaşını kazanmasalardı, Afyon’u Yunan’a terk edip kaçsalardı şimdi biz kim olurduk? Habur’da sırt sıvazlayanlar, İmralı canisiyle pazarlığa oturanlar, terörle müzakere, Türk Silahlı Kuvvetleri ile mücadele edenler, Türk Milliyetçiliğini ayaklar altına alanlar, AKP sayesinde Türk olmaktan kurtulduğuna sevinenler acaba hangi yüzle Çanakkale şehitlerinin huzuruna çıkar? BOP’un taşeronluğunu üstlenenler dış politikayı eline yüzüne bulaştırmış, stratejik yüzeysellikte/derinliklerinde boğulmuştur. Büyük Türk milleti kutuplaştırıldı, zıtlaştırıldı, parçalandı, ayrıştırıldı. Kürt-Türk, Alevi-sünni, laik-antilaik ... En yüksek makamlardaki idarecilerimiz bu ihanete alet olmaktadırlar. Kutuplaşma ekonomimize zarar veriyor. Sosyal barışı bozuyor. Anadolu’nun saf ve temiz evlatlarına bu tuzağı kim anlatacak? Kamu kaynakları israf ediliyor. Devletin malı yandaşlara peşkeş çekiliyor. Kimin malı ile oy hırsızlığı yapılıyor? Kat kat artan borç yükünü kim ödeyecek? Göstermelik yatırımlar, gösterişli projeler, üretimi artırmayan harcamalar bize devasa bir borç yükü olarak miras kalacak. Bu sarayların, bu israfın sonucuna kim katlanacak? dedi.

OY HIRSIZLIĞI YAPILIYOR
Karer, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi: "Sosyal devlet ilkesi gereğince yaşlıya, engelliye, dul ve yetimlere, tüm ihtiyaç sahiplerine düzenli maaş, gıda, kömür ve sair yardımlar yapılmaktadır. Bu yardımlar vatandaşlara anne sütü kadar helaldir. Milliyetçi Hareketin iktidarında da bu yardımların kesileceği tehdidine asla boyun eğmeyiniz. Kesilecek olan gemiciklere ve ayakkabı kutularına uzanan hortumdan başka bir şey değildir.

Basit bir iktidar kavgasından söz etmiyorum. Olmaktan veya ölmekten bahsediyorum. Anadolu’da bizden evvel hangi devletlerin hükümran olduğunu bir tefekkür edelim. Şimdi o devletler neredeler? Biz de onlar gibi tarihin çöplüğüne gitmek istemiyorsak kendimize gelelim. Basit hesapların değil mukaddes davaların yılmaz savunucuları olduğumuzu ispat edelim. Bir ihale kanunu neden sürekli değişir. Milli Eğitimde neden her yıl yönetmelikler değişir. Yapboz tahtası mı ülke? Yargının siyasallaşması adaletin yani devletin çökmesine sebebiyet vermektedir. Afyon’un coğrafi konumu bir nimettir. Ancak Afyon’umuz göç vermeye devam etmektedir. Köyler boşalıyor, ilimiz kan kaybediyor. 13 yıldır tek başına bu ülkeyi yönetenler hala 50 yıl öncesi ile kavga etmektedir. Hala sığınacak bir mazeret aramaktadır.
Ülkücü kadro çalışkan olur, birlik olur, inançlı olur ve ilmi metodlara dayanarak bu meseleleri evvel Allah çözebilecek kudrettedir. Emek kutsaldır, sömürenler zalimdir. Taşeron sistemi zulmün bir örneğidir. Milli şuura sahip yeni neslin yetişmesinde en önemli görev Türk Kadınına düşmektedir. Çocuklarımıza yalnız dünyevi değil, uhrevi ve milli benliği aşılayacak sizler gibi değerli Türk Kadınının bu görevi yerine getireceğinden kimsenin şüphesi yoktur."

NENE HATUN OLMAYA, TOMRİS HATUN OLMAYA, HALİDE EDİP OLMAYA ADAYIM"
Karaer, "Şanlı tarihimiz kahraman türk kadınları ile doludur. Nene hatunumuz hayme hatunumuz ve ismini şeref duyduğum Selcen Hatun ecdatlarımız biz türk kadınlarına develetimiz ve milletimiz zor duruma düştüğünde neler yapmamız gerektiğini öğretmişlerdir. İşte bu ecdattan öğrendiğim örf üzerine ülkemizin kötü gidişatına dur demek üzere yola çıktım Nene Hatun olmaya Tomris hatun olmaya Halide edip olmaya adayım. İşte bütün bu olup biten her yanlışı halka anlatacak, aldatılan ve kandırılan vatandaşlarımızı uyandıracak, Allah deyip ayetle dalga geçen din bezirganlarından kurtaracak, başörtüsü istismarına son verecek, iktidar partisinin tasallutundan ülkemizi kurtaracak yegane adres Milliyetçi Hareket Partisidir. Gerçekleri dile getirdim. Gayret bizden, destek sizden, Takdir Allah’tandır.
Rabbim bu vatanı iç ve dış düşmanlardan korusun Varlığım Türk varlığına armağan olsun Ne mutlu Türk’üm diyene." diye konuştu.İLETİŞİM BİLGİLERİ
Gsm : 0542 441 03 03
Web : http://www.selcenkaraer.com/
Facebook : https://www.facebook.com/SelcenMuratogluKaraer
Twitter : https://twitter.com/karaerselcen

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr  
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi  
https://twitter.com/boldavankara  
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987
boldava@gmail.com

Diğer Haberler