Haberler


Resmi Büyüt

BOLVADİN'DE KİCK BOKS,2 ALTIN MADALYA.!
18.03.2015

Türkiye kick boks federasyonun düzenlediği bölgeler arası resmi kick boks şampiyonasında Afyon Bölgesi olarak Bolvadin Halk Eğitim Merkezi Kick Boks Antrenörü Salih Çürük ile katıldığımız müsabakada ikiz öğrencilerimiz 28 kiloda Sadettin Alper SIKI tüm illerin şampiyonlarını yenerek Bolvadine Altın Madalya kazanmıştır.Yine 32 kilo da Serhat Emre SIKI tüm Ege Bölgesinin Şampiyonlarını yenerek Altın Madalya kazanmıştır her kazandıklarında Bolvadin yazan atkıyı germiştir Afyonkarahisar ve Bolvadin'imizin gururu olmuşlardır. dedi.

 

Antrenör Çürük minikler kategorisinde Afyonkarahisar ilinde ilk madalyayı aldıklarını temmuz ayında Ispartada yapılacak Türkiye Şampiyonasında iddialı olduklarını ifade etti. Ayrıca Bolvadin halkının dua ve desteklerini beklediklerini, kick boks sporuna ilgi duyan gençlerimizi halk eğitim merkezine müracaatlarını beklediklerini de dile getirdi.

 

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak İkiz öğrencilerimiz Sadettin Alper SIKI ile Serhat Emre SIKI kardeşleri ve Emek vererek özveriyle çalıştıran Antrenör Salih ÇÜRÜK bey'i Kutlar, başarılarının devamını diliyoruz.

Alıntı Haber Linki: http://www.24eylulgazetesi.com  

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi  
https://twitter.com/boldavankara
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987
boldava@gmail.com

Diğer Haberler