Haberler


Resmi Büyüt

HEMŞERİMİZ ALİ BİRDANE AFYONKARAHİSAR AKPARTİ ADAY ADAYI.
02.03.2015

Öncelikle Bu zorlu seçim maratonunda Sayın Ali BİRDANE Beyefendiyi Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak tebrik eder,kazananın Bolvadin,Afyonkarahisar ve Türkiye olması için verilecek her güzel emeği yürekten kutlar, selam, saygı ve sevgilerimizi sunarak başarılar dileriz.

Sayın Ali Birdane İçin Destek ve Oy Kullanma Linki
http://www.afyonunsecimi.com/Profil/83-ALI-BIRDANE.html


ALİ BİRDANE ÖZGEÇMİŞİ


Halkın Vekili-Adaletli -Afyonkarahisar sevdalısı, aşığı, İş Adamı

1979 yılında Afyonkarahisar -Bolvadin de doğdu.
İlk ve Orta öğretimini İstanbul’da tamamladıktan sonra İngilizce eğitimi için bir müddet İngiltere’de eğitim aldı. Özel Çavuşoğlu Kolejinde Lise eğitimini tamamlayarak Lefke Avrupa Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünü 2000 yılında tamamladıktan sonra iş hayatına başladı.

Başta Alanında lider markaların beyaz eşya toptancılığı, elektronik, bisiklet, halı saha ve inşaat işleri ile Japon devi SHARP markasının Türkiye’deki tüm il ve ilçelerinin tek yetkili dağıtıcılığı, Uğur-Delta Derin dondurucu markasının Marmara, Batı Karadeniz ve Trakya Bölgesinin tek yetkili dağıtıcılıyla birlikte www.beyazesyam.com adlı e-market sitesinin sahibidir.

Bugüne kadar çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif rol aldı. Ticari hayatındaki başarısı ile İstanbul’da adından söz ettiren
Ali BİRDANE, İngilizce bilmektedir.

Evli ve 3 çocuk babasıdır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Web : http://www.alibirdane.com/
Facebook : https://www.facebook.com/alibirdaneakparti/timeline
Twitter : twitter.com/alibirdaneakparti


Ali BİRDANE'NİN BAZI ALINTI GÖRÜŞLERİ

MEMLEKETİME HİZMET ETMEK İSTİYORUM
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Ali Birdane, ülke meselelerine ve hayatı boyunca duyarlı davrandığını söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlerin önünü açtığını söyleyen Birdane, omuzlarına almaya çalıştığın sorumluluğunu bildiğini ifade etti. Milletvekili aday adayı Birdane, açıklamasını şöyle sürdürdü; “Yaşamım boyunca ülkemdeki gelişmelere ve meselelere duyarlı olarak hareket ettim. Çeşitli Sivil Toplum Örgütlerinde aktif görevlerde bulundum. Hem ticari hayatımda, hem sosyal hayatımda toplumsal meselelere asla kayıtsız kalmadım. Sayın Reisi Cumhurumuz Recep Tayyip Erdoğan biz gençlerin önünü açmıştır ve bizleri memleketimize ve milletimize hizmet etme yolunda cesaretlendirmiştir. Bende buradan hareketle; doğduğum büyüdüğüm her fırsatta gurur ve onur duyduğum medeniyetlerin başkenti, memleketim Afyonkarahisar'a gençliğimi, heyecanımı, duygularımı, kalbimi, gençliğimi, iş yaşamımda ki bilgi ve birikimimi aktarmak ve Afyonkarahisar'a sabah akşam, gerekirse 7 gün 24 saat, bıkmadan, usanmadan, yorulmadan hizmet etmek için bölgenin en genç milletvekili olmak için adayım. Omuzlarıma almaya çalıştığım sorumluluğun büyüklüğünün farkındayım. Ancak bize düşen vazife ise sorumluluktan kaçmak değil, aksine bu milletin bir evladı olarak memleketimize onur ve şerefle hizmet etmektir.”

HİZMETLERE KATKI SAĞLAMAK İSTİYORUM
AK Parti mensubu olmaktan gurur duyduğunu dile getiren Birdane, Afyonkarahisar’a devam eden hizmetlerde katkı sağlamak istediğinin altını çizdi. Milletvekili aday adayı Birdane, “Türkiye'ye Ak Günlerin temelinin atıldığı aziz şehrimize ve tüm Afyonkarahisarlı hemşerilerimize Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun önderliğinde. Memleketimizi daha ileriye taşımak aynı zamanda hemşerilerimi Ankara'da en iyi şekilde temsil etmek için aday olduğumu tekrar ifade etmek istiyorum. Partimiz bölgemize ve memleketimize bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de en üst seviyede hizmet vermeye devam edecektir. Ben de siyasetin 'genç yüzü' olarak AK Parti mensubu olmaktan ve bu partimle birlikte bu hizmete vesile olmaktan gurur duyuyorum. Adaylık sürecinin sonu ne olursa olsun, İlkelerine ve prensiplerine yürekten inandığım AK Parti çatısı altında bulunmaya, hizmet vermeye ve verilecek görevleri yerine getirmeye hazır olduğumu belirtiyorum” dedi.
http://www.akpartiafyon.com/afyon-haberdetay/832/birdane

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://www.google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı19…
boldava@gmail.com

Diğer Haberler