Haberler


Resmi Büyüt

2015 GENEL SEÇİMİ
01.03.2015

BOLVADİNLİ MİLLETVEKİLİ ADAY VE ADAY ADAYLARINI TANITIYORUZ..

2015 Genel Seçimleri Yaklaşıyor. Seçim çalışmaları birçok parti için başlamış durumda. Sizde bu yarışta yer almak istiyorsanız Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (Boldav) olarak Tarafsız bir şekilde "TÜM SİYASİ PARTİLERİMİZDEN" Öncelikle "AFYONKARAHİSAR ve TÜM TÜRKİYE"den Adaylıklarını açıklayan “BOLVADİNLİ” Aday ve Aday Adaylarını Hemşerilerimizin bilgilerini aşağıda belirtilen mail adresimize göndermeleri halinde "KESİNLİKLE HİÇBİR ÜCRET TALEP EDİLMEDEN" adaylıklarının tanıtımlarını Hemşerilerimize yapıyoruz

Milletimize hizmet davasının birer gönüllü neferi olan bütün aday adaylarımıza, girdikleri bu tatlı rekabette kardeşliklerini ve sorumluluklarını hatırlatarak başarılar dileriz.

Bu tanıtımda Milletvekili Aday Adayının Özgeçmişi, Resimli profili, İletişim Bilgileri, Web, Sosyal platform sayfaları, varsa anket linkleri ve broşürü, Adaylığını açıkladığı Partisi ve Bölgesi yer alacaktır.

Sizde bilgilerinizi boldava@gmail.com adresine gönderirseniz Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (Boldav) internet ve sosyal ağlarındaki aşağıdaki linklerinde sayın Aday ve Aday Adaylarımızdan "KESİNLİKLE HİÇBİR ÜCRET TALEP EDİLMEDEN" yayınlayacağız.


NOT:

KESİNLİKLE HİÇBİR ÜCRET TALEP EDİLMEYECEKTİR

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://www.google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı19…
boldava@gmail.com

Diğer Haberler