Haberler


Resmi Büyüt

HEMŞERİMZ KAYAHAN BMYO MÜDÜRLÜĞÜNE ATANDI..
03.11.2014

Bolvadin 4 Yıllık Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu müdür yardımcısı olan Doç.Dr.Cantürk KAYAHAN geçtiğimiz hafta Bolvadin Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne atandı.

İlçemizin tanınmış simalarından olan Kayahan, ayrıca Bolvadin Kent Konseyi Başkanlığını da yürütmekte olup ilçenin ekonomik alanında yaptığı araştırmaların yanı sıra sosyal hayata ilişkin çalışma ve yazılarıyla da tanınıyordu. Yüksekokulda düzenlediği ‘Dış Ticaret Haftaları’ etkinlikleriyle de adını sıkça duyuran Kayahan’ın ülke genelinde yayınlanmış bir çok kitap ve makaleleri de bulunuyor.

Doç.Dr.Cantürk KAYAHAN'a;Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak Yaşam boyu başarılara imza atmanızı diler, yeni görevinizin hayırlı olmasını temenni ederiz.Umarız ki daha nice başarılarılarınızı hep birlikte kutlamak dileğiyle Her şey gönlünce olması dileklerimizle...

Özgeçmişi:
1976 Bolvadin'de doğdu. Bolvadin Sağlık Meslek Lisesinden Mezun oldu. AKÜ iktisat fakültesini bitirdi. Hastane müdür yardımcılığı, satın alma müdürlüğü görevlerinde bulundu. AKÜ Sosyal Bilimler Enstitüsünde İşletme Yönetimi dalında yüksek lisans yaptı. 2003'de doktorasını verdi. Yardımcı Doçentliğe Yükseldi. Bir süre Danimarkada eğitim gördü. 2013 yılında Doçent oldu. Halen iktisadi ve idari progrmalar Bölümü Başkanı olarak görev yapmakta. Evli ve üç çocuk babası olan Kayahan'ın akademik alanda yayınlanmış çok sayıda eseri bulunuyor.

Bazı Eserleri:
-Risk Felsefesi
-Elektronik Ticaret ve Elektronik İş
-Türev Ürünler ve Risk Yönetimi Sözlüğü

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV).

www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
@boldavankara - https://twitter.com/boldavankara
boldava@gmail.com
https://www.google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987

Diğer Haberler