Haberler


Resmi Büyüt

''BOLVADİN ANSİKLOPEDİSİ'' BÜYÜK YANKI BULDU-19
12.09.2014

ULUSAL, YEREL ve İNTERNET HABER MEDYASINDA...

ALINTI HABER LİNKİ: http://www.24eylulgazetesi.com/guncel/bolvadin-ansiklopedisi-bu-alandaki-buyuk-bir-eksikligi-doldurmustur-h7245.html

Hemşehrimiz Yazar İbrahim Ulvi YAVUZ tarafından hazırlanan, TPAO ‘da Çalışan Bolvadinliler ve Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) katkılarıyla yayımlanan ''BOLVADİN ANSİKLOPEDİSİ'' Bolvadin, Afyonkarahisar ve Tüm Türkiye’de Hemşehrilerimiz arasında büyük ilgi gören bu Ansiklopedi; Ulusal, Bölgesel, Yerel ve İnternet Haber medyalarında da geniş yankı buldu.

“Bolvadin Ansiklopedisi bu alandaki büyük bir eksikliği doldurmuştur”

Hemşehrimiz İbrahim Ulvi Yavuz tarafından hazırlanan ve Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) tarafından bastırılıp, dağıtılan BOLVADİN ANSİKLOPEDİSİ isimli eser Belediye Başkanı Fatih Kayacan’a hediye edildi.

”İlçemizin bir anlamda envanteri niteliğini taşıyan Ansiklopedinin büyük bir eksikliği doldurduğunu” söyleyen Başkan Fatih Kayacan ”Uzun bir çalışma ve birikimin neticesinde ortaya çıkan bu eser geleceğe bırakılan en önemli eserlerden birisi olacaktır. Başta İbrahim Ulvi Yavuz bey olmak üzere katkıda bulunan herkese ve eserin basımını sağlayan Vakfımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Kayacan’ı, BOLDAV Yöneticisi Yahya Pektaş ile birlikte ziyaret eden İbrahim Ulvi Yavuz ise ”İlçemizin kültürel hayatında önemli bir basamak olacağına inandığım bu çalışmamı tüm Bolvadinlilerle paylaşmaktan dolayı mutluyum”diye konuştu.

www.boldav.org.tr

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI (BOLDAV)

Diğer Etkinlikler