Haberler


Resmi Büyüt

''BOLVADİN ANSİKLOPEDİSİ'' BÜYÜK YANKI BULDU-18
12.09.2014

ULUSAL, YEREL ve İNTERNET HABER MEDYASINDA...

ALINTI HABER LİNKİ: http://www.kocatepegazetesi.com/haberdetay.asp?id=67663  

Hemşehrimiz Yazar İbrahim Ulvi YAVUZ tarafından hazırlanan, TPAO ‘da Çalışan Bolvadinliler ve Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) katkılarıyla yayımlanan ''BOLVADİN ANSİKLOPEDİSİ'' Bolvadin, Afyonkarahisar ve Tüm Türkiye’de Hemşehrilerimiz arasında büyük ilgi gören bu Ansiklopedi; Ulusal, Bölgesel, Yerel ve İnternet Haber medyalarında da geniş yankı buldu.

Bolvadin Ansiklopedisi yayınlandı

Bolvadin'in tarihi ve coğrafik özellikleri, Bolvadin'in yetiştirdiği ünlü isimler ansiklopedide toplandı. 5 yıllık bir çalışmanın ürünü olan Bolvadin Ansiklopedisi, Bolvadinlilier Dayanışma Vakfı desteğiyle çıktı

Bolvadin, ilçeyi kapsamlı bir şekilde anlatan ansiklopediye kavuştu. "İlimden irfana, sanattan siyasete bir kültür beldesi" sloganı ile yayınlanan Bolvadin Ansiklopedisi, Türkiye Yazarlar Birliği'nin eski Genel Başkanı, Bolvadinli İbrahim Ulvi Yavuz'un 5 yıllık çalışmasının ürünü. Bolvadinliler Dayanışma Vakfı'nın desteğiyle çıkan ansiklopedi, Afyonkarahisarlıların başvuracağı temel bir kitap olma özelliğine sahip. 412 sayfalık eserde, Afyonkarahisar ve Bolvadin'in ünlü simaları, ilçenin genel durumu ve tarihi ile ilgili bilgiler bulunuyor. (Kocatepe Haber Merkezi)

www.boldav.org.tr

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI (BOLDAV)


Diğer Haberler