Haberler


Resmi Büyüt

''BOLVADİN ANSİKLOPEDİSİ'' BÜYÜK YANKI BULDU-11
10.09.2014

ULUSAL, YEREL ve İNTERNET HABER MEDYASINDA...

ALINTI HABER LİNKİ : http://www.afyonyerelb: asin.com/haber/478/ibrahim-ulvi-yavuzdan-kurtulusa-ziyaret.html

Hemşehrimiz Yazar İbrahim Ulvi YAVUZ tarafından hazırlanan, TPAO ‘da Çalışan Bolvadinliler ve Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) katkılarıyla yayımlanan ''BOLVADİN ANSİKLOPEDİSİ'' Bolvadin, Afyonkarahisar ve Tüm Türkiye’de Hemşehrilerimiz arasında büyük ilgi gören bu Ansiklopedi; Ulusal, Bölgesel, Yerel ve İnternet Haber medyalarında da geniş yankı buldu.

İbrahim Ulvi Yavuz’dan Kurtuluş’a ziyaret
Türkiye Yazarlar Birliği Genel Başkan Danışmanı İbrahim Ulvi Yavuz ve Türkiye Petrolleri Daire Başkanı Yahya Pektaş ve Gazeteci Ertuğrul Sevim Lider Medya’yı ziyaret etti.

Türkiye Yazarlar Birliği Genel Başkan Danışmanı İbrahim Ulvi Yavuz ve Türkiye Petrolleri Daire Başkanı Yahya Pektaş ve Gazeteci Ertuğrul Sevim Lider Medya’yı ziyaret etti. Bolvadin’den gelen heyete Lider Medya Grup Başkanı Halil İbrahim Kocaerkek ev sahipliği yaptı. İbrahim Ulvi Yavuz, kendisinin yazdığı Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) tarafından basımı yapılan, ‘Bolvadin Ansiklopedisi’ isimli eseri Halil İbrahim Kocaerkek’e hediye etti. İbrahim Ulvi Yavuz, ilçenin kültürel hayatında önemli bir basamak olacağına inandığı bu çalışmamı tüm Bolvadinlilerle paylaşmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

www.boldav.org.tr

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI (BOLDAV)

Diğer Haberler