Haberler


Resmi Büyüt

''BOLVADİN ANSİKLOPEDİSİ'' BÜYÜK YANKI BULDU-8
10.09.2014

ULUSAL, YEREL ve İNTERNET HABER MEDYASINDA...

HABER LİNKİ: http://onedio.com/haber/bolvadine-borcum-vardi-347862

Hemşehrimiz Yazar İbrahim Ulvi YAVUZ tarafından hazırlanan, TPAO ‘da Çalışan Bolvadinliler ve Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) katkılarıyla yayımlanan ''BOLVADİN ANSİKLOPEDİSİ'' Bolvadin, Afyonkarahisar ve Tüm Türkiye’de Hemşehrilerimiz arasında büyük ilgi gören bu Ansiklopedi; Ulusal, Bölgesel, Yerel ve İnternet Haber medyalarında da geniş yankı buldu.

BolvadinE Borcum Vardı

Bolvadin’li yazar İbrahim Ulvi Yavuz, son çalışması olan Bolvadin ansiklopedisi isimli eserini Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Güzbey, ODAK Genel Yayın Yönetmeni Rabia Güzbey ve köşe yazarı Ömer Mazi’ye hediye etti.

Bolvadin’in yetiştirdiği başarılı isimlerden biri olan yazar İbrahim Ulvi Yavuz eserlerine “Bolvadin ansiklopedi”sini de ekledi. “Bolvadin’e bir vefa borcum vardı, onu ödemek için yola çıktım” diyerek kitabının tanıtımına başlayan yazar Yavuz, 5 sene gibi uzun bir sürede hazırlığını tamamladığı Bolvadin ansiklopedisinde, Bolvadin’e dair tarihi, coğrafi, sosyolojik, demografik ve ekonomik bilgileri okurlarıyla buluşturdu. Kitapta ayrıca, Bolvadin doğumlu bilim, siyaset, sanat, iş ve meslek adamlarıyla ilgili biyografikbilgiler de yer alıyor.

www.boldav.org.tr

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI (BOLDAV)

Diğer Haberler