Haberler


Resmi Büyüt

KENT KONSEYİ BAŞKANI CANTÜRK KAYAHAN OLDU
30.08.2014

Bolvadin Kent Konseyi 3. Olağan Genel Kurulu 21 Ağustos 2014 Perşembe günü A.K.Ü Bolvadin Meslek Yüksek Okulu Naime-Abdullah Göker Konferans Salonunda yapıldı. Yapılan seçimlere tek aday olarak giren Doç Dr. Cantürk KAYAHAN, Bolvadin Kent Konseyinin yeni başkanı oldu. Kent Konseyi Genel Sekreterliğine ise Öğr.Gör. M. Akif ÇAKIRER seçildi.

Toplantıya Bolvadin Belediye Başkanı Fatih KAYACAN, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, Mahalle Muhtarları, Sendikaların, Siyasi partilerin temsilcileri toplantıya katıldı.

185 üyeli Kent Konseyinin salt çoğunluğunun oy kullandığı seçimlerde Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeliklerine;
Mustafa KULLAP
Bekir Sıtkı ÖZAYDIN
Yunus PEKTAŞ
İbrahim DOĞRUER
Bekir Sıtkı KOÇ
Fatma CANATAN (Kadın Meclisi Başkanı)
Emrullah KANTAR (Gençlik Meclisi Başkanı)
Hasan GÖKSU (Engelliler Meclisi)
oy birliği ile seçildiler.

Yapılan genel kurulda ayrıca Kent Konseyinde Muhtarlar Meclisi adı altında yeni bir meclis oluşturulması ile halen 6 olan çalışma grubu sayısının 9 adede yükseltilmesi oy birliği ile kabul edildi.

Seçimle işbaşına gelen Bolvadin Kent Konseyi Başkan ve üyeleri 2 yıl süre ile görev yapacaklar.

Hemşerimiz Bolvadin Kent Konseyinin Başkanı Sayın Doç Dr. Cantürk KAYAHAN'a,Kent Konseyi Genel Sekreteri Sayın Öğr.Gör. M.Akif ÇAKIRER'e ve seçilen tüm Bolvadin Kent Konseyi üyelerine Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak Görevleri boyunca Kadim Kent Bolvadinimiz'de yararlı ve başarılı proje ve çalışmalara imza atmalarını diler, yeni görevlerinin hayırlı olmasını temenni ederiz.

alıntı:http://www.bolvadinkentkonseyi.org/

www.boldav.org.tr

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI (BOLDAV)

Diğer Haberler