Haberler


Resmi Büyüt

BOLDAV'DAN TERÖRİST,ÇOCUK KATİLİ İSRAİL'E KINAMA...
22.07.2014

BOLDAV olarak dünyanın dört bir yanında akan Müslüman kanının durdurulması için başta hükümetimiz olmak üzere tüm dünya devletlerini göreve çağırıyoruz. Hiçbir şeyden haberi olmayan masum insanların öldürülmesini kınıyoruz.

“Kan, gözyaşı, acı ve zulüm ile varlığını sürdüren İsrail Filistin halkının üzerine bomba yağdırmaya devam ediyor. İsrail tüm dünyanın gözleri önünde 1 milyon 750 bin insanın yaşadığı Gazze’ye bombalar yağdırıp çoluk çocuk 500’den fazla insanın canına kıydı, binden fazla insanın yaralanmasına neden oldu. Masum sivilleri hedef alan, camileri,hastaneleri bombardımana tutan İsrail’i bu vahşeti durdurmaya çağırıyoruz.

Küçücük çocuklar, kadınlar başta olmak üzere masum insanları katleden İsrail karşısında dünya ve müslüman ülkeler sessiz kalamaz, kalmamalıdırlar. Derhal, İsrail’e gereken tepki gösterilmelidir. Filistin’e yönelik ambargo kaldırılmalıdır. İnsanlık, uluslararası toplum, Gazze’de yaşanan trajediye, işgale, soykırıma sessiz ve kayıtsız kalmamalıdır. BM Güvenlik Konseyi, NATO, AB, İslam Konferansı Örgütü ve Arap Birliği gibi uluslararası kuruluşlar yaşanan katliama artık ‘dur’ demelidir.

www.boldav.org.tr

https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi?ref=hl

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI (BOLDAV)

Diğer Haberler