Haberler


Resmi Büyüt

BOLVADİN BELEDİYE BAŞKANI FATİH KAYACAN?I KUTLARIZ
05.04.2014

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) Yönetim Kurulu Başkanı Şeref ASLAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Kurucular Kurulu Üyeleri olarak Bolvadin Belediye Başkanı seçilen Sayın Fatih KAYACAN ve Ak Parti Bolvadin İlçe Teşkilatına tebrik eder Bolvadin için hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.

Sayın Fatih KAYACAN’ın büyük bir oy farkı ile 30 Mart 2014 seçimlerini kazanmasından sonra bu dönem de ‘’Bolvadinliler olarak memleketimiz için en hayırlı olanı dilemeliyiz. İnşallah Bolvadin’i daha güzel günler bekliyor. Bu vesile ile Belediye Başkanı olan Sayın Fatih KAYACAN, Ak Parti Bolvadin İlçe Teşkilatına ve Meclis üyelerini bir kez daha tebrik ediyoruz. İnşallah Başkanımız Bolvadin için daha da hayırlı işlere imza atacaktır. Millete ve memlekete hizmet yolunda Fatih Bey’in Allah yar ve yardımcısı olsun dileklerimizi sunarız.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak Fatih KAYACAN Bey’in Her zaman ve Her konuda yardımcı olacağımızı belirtir “Kadim Kent” tabirine yakışır bir kültür, eğitim ve hoşgörü ortamının bulunduğunu, iyi niyetle ve gayretle birlikte güzel işler ve başarılara imza atılacağını düşünmekteyiz.

30 Mart 2014 Bolvadin Belediyesi Yerel Seçim Sonuçları
Parti Oy Sayısı Oy Oranı Başkan Adayı

AK PARTİ : 10,454 55.7 % Fatih Kayacan
MHP : 7,724 41.2 % Selim Karasekreter

FATİH KAYACAN ÖZGEÇMİŞ
1976 yılında Bolvadin’de doğan Fatih Kayacan, ilköğretimini ve hafızlık eğitimini Kütahya’da tamamladı. Lise eğitimini Kütahya Lisesi’nde tamamladıktan sonra, 1999 yılında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun oldu.

2002 yılında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Felsefe ve Din Eğitimi Anabilim Dalında “1947 CHP 7. Kurultayı’ndaki Din Eğitimi Öğretimi Müzakereleri ve Bunların Yansımaları” konulu yüksek lisans teziyle Master eğitimini tamamladı.

1999-2005 yılları arasında Milli Eğitim Bakanlığı’nda öğretmen olarak görev yaptı.

2005 yılında kamu görevinden ayrılarak Türkiye’nin 500 Büyük şirketi arasında bulunan Şık Makas Şirketler Grubu’nun Kurumsal ve Zincir Mağazalar Satış direktörlüğünü ve aynı gruba ait şirketin Marmara ve Batı Karadeniz Bölge Distribütörlüğünü icra etti.

Fatih Kayacan; aynı zamanda başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’nin muhtelif illerinde şubeleri bulunan Ebruli Mağazalar Zincirini kurdu. Aynı gruba ait Afyonkarahisar Bolvadin’de, Türkiye’nin alanında en sistematik üretim tesisi olma özelliğine sahip eşarp dikim tesisini kuran Kayacan; yerinde istihdam modeli ile aylık 2000 Bolvadinli ev kadınına üretim imkânı sağladı

Ebruli Gruba ait, Sıla Tekstil ve Dış Ticaret Ltd. Şti. aracılığı ile Malezya ve İtalya’da partner kuruluşları bulunan Kayacan; Bu Şirketlerin halen Ortaklığını ve Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

30 Mart 2014 Türkiye Yerel Seçimlerinde Ak Parti’den Bolvadin Belediye Başkanlığına seçildi.

Fatih Kayacan aynı zamanda sivil toplum örgütlerinde aktif rol almakta olup, İngilizce ve iyi derecede Arapça bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

www.boldav.org.tr

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI (BOLDAV)

Diğer Haberler