Etkinlikler


Resmi Büyüt

BOLDAV AŞURE ETKİNLİĞİNDE BULUŞTUK
24.11.2013

Boldav Vakfı Boldav Vakfı Kurucu Üyesi Yahya PEKTAŞ yaptığı açılış konuşmasının ardından sözü Hemşerimiz Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Cenksu ÜÇER beyefendiye verdi.

Cenksu bey “Bugün, Muharremi, Hicreti Müslümanlar nasıl anlamalı" konulu konuşmasında Herkes kendi Tat ve özelliği ile aşurede nasıl ortak bir ad Tat oluyor ise, hepimiz kendi özelliklerimizi muhafaza edip kendi güzelliklerimizle toplumu güzelleştirmek için elimizden ne gayret geliyorsa sarf etmek zorundayız dediği konuşması misafirlerimiz tarafından büyük bir ilgi ve dikkatle izlendi.

Konuşmayı müteakiben vakfımızca yaptırılan aşure misafirlerimize ikram edilmesinde sonra hocamız sohbetine devam ederek karşılıklı hasbihaller yapılmasıyla beraber çay ikramımız sonrası sıcak bir ortamda zamanın nasıl geçtiği anlaşılamadı.

Hemşerilerimiz, bu tür programların sürekli yapılması talebinde bulunurken, Bizlerde Boldav ailesi olarak ‘’Aşure Günü’’ etkinlik davetimize göstermiş oldukları ilgi ve katılımlarından dolayı tüm hemşerilerimize teşekkür ederiz.

Toplantı İle İlgili Fotoğrafları

http://www.boldav.org.tr/?eklenti_adi=fotograflar&kategori_no=70 linkinden Görebilirsiniz

www.boldav.org.tr

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI (BOLDAV)

Diğer Etkinlikler