Etkinlikler


Resmi Büyüt

BOLDAV KENT KONSEYİ ETKİNLİĞİNE KATILDI
23.10.2013


Bolvadin Kent Konseyi Kurban Bayramı tatilini fırsat bilerek ilçemiz dışında ve ilçe merkezinde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarını biraraya getirdi. 18 Ekim 2013 Cuma günü gerçekleşen programda BOLDAV, Bolvadin Girişim Grubu, Afyon-Eskişehir-İzmir-Pendik Bol-der dernekleri, Bolvadin Girişim Derneği (BOLGİDER), Bolvadin Çalışma Platformu ve ilçede bulunan tüm Bolvadin için faaliyet gösteren dernekler bir araya geldi. Ak Parti İlçe Başkanı, Ticaret Odası Başkanı ve iş adamlarımızında katılımlarıyla biraraya gelen dernekler yaptıkları faaliyetler hakkında kısa bilgiler sundular.

BOLDAV; Faaliyetlerini anlatmak üzere Kurucular Kurulu Üyesi Yahya PEKTAŞ, Yönetim Kurulu Üyelerinden Hikmet KELEKÇİ ve M.Fatih GÖNBE etkinliğe katılmışlardır. Türkiye Petrol A.O. şirketinde Bolvadinli çalışanların katkılarıyla ilçemizle ilgili yeni bir ansiklopedi çıkaracaklarını belirterek her türlü katkıya hazır olduklarını vurguladı ve Sözlerine Hemşerilerimizle iletişimi sağlamak üzere Cep sms ,Email, Facebook ve İnternet yolları ile cenaze, kan, etkinlik bildirimlerinin yapıldığını belirtti. Ayrıca Bolvadin'den Ankara'ya okumak için gelen öğrencilerimize yapılan etkinliklerimizle Ankara'da yalnız olmadıklarını Boldav ailesi olarak hissettirmemeye çalışıldığını belirterek sunumunu sonlandırdı.

BGG ise 54 öğrenciye ayda 150 TL burs verdiklerini ifade ettiler. Pendik’teki Bolvadin Çalışma Grubu ise geçtiğimiz günlerde ilçemizde çekilen fotoğraflardan katılan derneklere hediye ederek, Pendik’te açılacak fotoğraf sergisine herkesi davet etti.

Kent Konseyi Genel Sekreteri Ertuğrul Sevim ise: İlçemizin ekonomisiyle ilgili Bolvadinlilerin konuşacağı panel düzenleyeceklerini, İlçemizin 7 girişine tarihi büyüklerimizin adlarının verilmesi için de belediyeyle resmi yazışma yaptıklarının altını çizdi.Toplantı sonrası Bolvadin doğumlu olanların envanterinin çıkarılması ve gerekli haberleşme veri tabanının oluşturulmasına karar verildi. Yoğun katılımın olduğu toplantı teşekkür temennileri ile sona erdi.

Etkinlik Fotoğrafları http://www.boldav.org.tr/?eklenti_adi=fotograflar&kategori_no=63

 

www.boldav.org.tr

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI (BOLDAV)

Diğer Etkinlikler