Duyurular


Resmi Büyüt

KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN
03.08.2013

Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV) bu mübarek gece ile ilgili olarak, "Kim inanarak ve sevabını Yüce Allah'tan umarak Kadir Gecesini ihya ederse onun geçmiş günahları bağışlanır" müjdesini vermekte ve bu gecede "Allah'ım sen affedicisin, affetmeyi seversin, beni de affeyle" diyerek dua etmemizi tavsiye etmektedir.

Rahmetin şefkat-i ilahinin sağanak sağanak yağdığı bu geceyi aydınlatan Kur'an-ı Kerim'in ve İslam'ın nurunun yeniden tüm gönüllere inmesi için, doğruyu bulduktan sonra kalplerimizi saptırmaması için, Kadir Gecesi'nin ülkemiz ve milletimizin birlik ve beraberliğine, İslam aleminin ve insanlığın huzur ve barışına muhtelif yerlerde akmaya devam eden Müslüman kanı ve gözyaşlarının dinmesine temenni ederiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Tüm Hemşerilerimizin ve Müslümanların Kadir Gecesini tebrik ediyor, Yüce Mevla'dan, tuttuğumuz oruçları, yaptığımız tüm ibadetlerimizi kabul etmesini, bu gecede yapılan dua ve yakarışların, İslam aleminin birlik, dirlik ve beraberliğine, toplumsal birlikteliğimizin güçlenmesine, insanlığın barış, huzur ve saadetine vesile olmasını niyaz ediyoruz.

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)

Diğer Duyurular