Haberler


Resmi Büyüt

ÖĞR.GÖR.M.AKİF ÇAKIRER BOLVADİN MYO MÜDÜR YARD.OLDU
06.07.2013

Öğr. Gör. M. Akif ÇAKIRER Bolvadin Meslek Yüksekokulu Müdür yardımcısı olarak görevlendirildi.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı olarak yeni görevinde başarılar diliyoruz.

ÖZGEÇMİŞ

Kocatepe Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak çalışan Mehmet Akif Çakırer;  4 Mart 1977 tarihinde   dünyaya geldi.

llk, Orta ve Lise eğitimini Bolvadin´de  tamamladı. Üniversite  öğrenimini, Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümde 1999 yılında tamamladı. 1999 Yılı Temmuz ayında Dış Ticaret Müsteşarlığı, Serbest Bölgeler Genel Müdürlüğünde, 1999 yılı Ağustos ve Eylül ayında İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Eğitim Müdürlüğünde staj yaptı.  

2002 yılında Dumlupınar Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme Anabilim Dalı, Yönetim ve Organizasyon bölümünde yüksek lisans yaptı. Askerlik hizmetini, kısa dönem olarak Tatvan’da 16 Ekim 2004 tarihinde  tamamlamıştır. 2003 Yılından itibaren  Afyon Kocatepe Üniversitesi, Bolvadin Meslek Yüksek Okulunda öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.   

Başaran Danışmanlıkta Eğitimler veren Yazarın Lider Girişimcinin Yol Haritası (Beyaz Yayınları) ve İşletme Yönetimi Ders Notları (Kendi Yayını) olmak üzere yayınlanmış iki kitabı mevcuttur.  Evli ve bir kız çocuk babası olan Çakırer, makalelerini kendisine ait www.lidergirisimci.com  isimli web sitesinde yayınlamaktadır.

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr   
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara   
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987  
boldava@gmail.com  

Diğer Haberler