Haberler


Resmi Büyüt

HEMŞERİMİZ PROF.DR.ALPARSLAN BİRDANE PROFESÖR OLDU
20.02.2013

1971 yılında Bolvadin’de doğan ve eğitim hayatı boyunca kazandığı başarılarla ilçemizin gururu olan ve tüm hemşehrilerimizin ve bütün hastalarının yoğun ilgisinden memnun oldukları doktorumuz Hemşehrimiz Prof.Dr Alparslan BİRDANE Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dâhili Bilimler Kardiyoloji Ana Bilim Dalında uzmanlaştıktan sonra kademe kademe tezlerini ve üniversitede ki görevine devam ederek gelinebilecek son kademeyi de atlayarak Prof.Doktor'luğa kadar gelme becerisini göstermiştir.

Tüm evlatlarını hizmet etmeleri için yetiştiren başta Sayın Avukat İsmail BİRDANE’ye ve kıymetli eşine de buradan yetiştirdikleri dört evlatlarının da birer birer üniversiteler de akademisyen ve öğretim görevlisi olmalarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak yeni görevinde Prof.Dr. Alparslan BİRDANE’ye Yaşam boyu başarılara imza atmasını diler, yeni görevinizin hayırlı olmasını temenni ederiz.Umarız ki daha nice başarılarılarını hep birlikte kutlamak dileğiyle Her şey gönlünce olması dileklerimizle...

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI (BOLDAV)

Diğer Haberler